איתור נזילות באמצעות סיב אופטי

מה זה איתור נזילות על ידי סיב אופטי? איך מאתרים נזילת מים?

איתור נזילות מים צריך להתבצע במכשור טכנולוגי מתקדם. כאשר משתמשים במכשור מתקדם על מנת לאתר נזילות מים, חוסכים את הצורך בהרמת מרצפות ושבירת קירות. לכן, ציוד ומכשור מתקדמים מאפשרים לאתר את כל סוגי נזילות המים ללא הרס. ברוב המקרים, הציוד שבו משתמשים הוא מצלמה תרמית, גז או סיב. ספציפית לגבי השימוש בסיב, כדאי להכיר את ההבדל בין סיב אופטי לאיתור נזילות לבין כבל נחושת רגיל. 


לאתר הראשי


א.מ איתור נזילות ויש לך 100% הצלחה

נציגי א.מ איתור נזילות יכולים לעמוד לרשותך בהקדם עם הציוד הכי משוכלל לאיתור כל סוגי הנזילות. בזכות ניסיון משמעותי ואביזרים מתקדמים,

אנו גם מתחייבים ל-100% הצלחה באיתור ותיקון נזילות ומספקים 7 שנות אחריות.

מאפיינים של סיב אופטי לאיתור נזילות

סיב אופטי מחליף את כבל הנחושת המסורתי.

באיתור נזילות, משתמשים בסיב אופטי על מנת להעביר כמויות גדולות יותר של מידע. ככל שיותר מידע עובר בתוך הסיב ומגיע אל המוניטור, כך ניתן לדייק את המעקב אחר מקור הנזילה. לכן, משתלם יותר להשתמש בסיב אופטי מאשר בכבל נחושת ולרכז את כל היתרונות תחת קורת גג אחת.

למה להחדיר סיב לצנרת?

השאלה המתבקשת היא למה לאתר נזילת מים עם סיב או כבל נחושת. בעבר למשל נהוג היה לאתר נזילות מים באמצעות מעקב אחר הרטיבות, אך כיום ברור שזה לא יעיל וגורם הרס מיותר. לכן, האלטרנטיבה המקובלת היא סיב אופטי שאותו מחדירים לעומק הצנרת. בגלל שהסיב האופטי דק אבל עדיין מעביר כמויות גדולות של מידע, הוא אידיאלי לאיתור כל סוגי הנזילות ובכל המקומות שיש בבית או בחצר.

נציגינו כבר יאתרו עבורך את הנזילה

איתור מדויק של הנזילה ללא הרס הופך את פעולת התיקון לפשוטה יותר עבורך. אז אם כבר נמאס לך לשלם חשבון מים מופרז בגלל נזילה שאין לך מושג מה המקור שלה, הגעת למקום הנכון. מרגע יצירת הקשר,

אנו נשלח אליך צוות עם סיב אופטי לאיתור נזילות ונפתור את הבעיה ב-100% הצלחה. 

אודות המחבר

חברת י.א בנייה ופיתוח קיימת יותר מ-35 שנה ופועלת ברובה באזור הצפון, מתמחים בתחומי הבנייה ויזמות של פרויקטים למגורים, השיפוץ והפיקוח, הכוללים בניית בתים פרטיים, שיפוץ ושיקום מבנים, בניית מרפסות שמש, עיצוב פנים, ממ"דים ועוד.

השארת תגובה