למה שתעדיפו בניית מרפסות תלויות?

היתרון של מרפסות תלויות בהשוואה למרפסות רגילות הוא שהמרפסות הללו לא זקוקות לתמיכה. המשמעות היא שגם אם אין בבניין תשתית לבניין מרפסת – לא תצטרכו לוותר על כך. בניית מרפסות תלויות ניתן לבנות בכל בניין, בעוד מרפסות רגילות לא ניתן. זה מה שהופך את האפשרות הזאת להיות האפשרות המועדפת על רוב האנשים. אם גם אתם רוצים לבנות מרפסות בבניין.

כמה זמן לוקח לבנות מרפסות תלויות?

עוד יתרון של בניית מרפסות תלויות הוא שהתהליך הזה הוא קצר יחסית. תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו יש לכם מרפסת מושלמת שנבנתה צ'יק צ'ק. ברוב המקרים התהליך עצמו מתפרס על פני מספר שבועות. כך שאם אתם רוצים לבחור באפשרות מהירה זוהי ללא ספק האפשרות הנכונה. אפשרות שתאפשר לכם להקים מרפסת תוך מספר שבועות. מוטב כי תוודאו מראש את לוחות הזמנים מול הקבלן.

האם מרפסות אלו הן בטיחותיות?

מנקודת המבט שלכם לא אמורה להיות שום בעיה, ואולי אפילו לא תבחינו בהבדל. מבחינת בטיחות מרפסת תלויה היא זהה למרפסת רגילה. כל עוד הבניה התבצעה על ידי איש מקצוע מיומן לא אמורה להיות לכם שום בעיה. אתם תוכלו לקבל תועלת גבוהה מהמרפסת מבלי שתצטרכו לסכן את עצמכם או את בני המשפחה. אל תתפשרו על החברה שתהיה זאת שתוציא את התוכנית לפועל.

בואו להתרשם מי.א בנייה ופיתוח

בניית מרפסות תלויות לכל הבניין?

אין חובה לבנות מרפסות לכל הבניין ביחד, אך כמובן שיש בכך יתרון. ראשית על מנת שהפרויקט יצא לפועל יהיה עליכם להשיג הסכמה של 75% מהדיירים. אך גם ה-25% שכרגע אינם מסכימים צריכים להבין את התועלת. ככל שכמות גדולה של דיירים תצטרף לבנייה, כך יהיה ניתן להוזיל את העלויות. אם הדיירים לא יצטרפו לפרויקט, ערך הדירה שלהם יהיה פחות גבוה בהשוואה לשאר הדירות.

איך תדעו מי יוכל לבצע בניית מרפסות תלויות?

באופן טבעי לא כל קבלן יכול לבצע פרויקט של בניית מרפסות מכל סוג שהוא. עליכם לוודא כי הקבלן שאותו אתם בוחרים הוא כזה שיש לו ניסיון בתחום. תבחרו בחברה שמסוגלת לספק לכם הדמיה של המרפסות. כך תוכלו להיות בטוחים כי התוצאה הסופית תהיה תואמת לציפיות שלכם.