שיפוץ בית: מה כדאי לקחת בחשבון?

אתם מתכננים לשפץ את הבית בקרוב, ולשדרג את המרחב הביתי? כדאי להכיר מספר כללים חשובים לפני שניגשים לפרויקט שיפוץ בתים. במאמר זה נפרט: כיצד לבחור את החברה המתאימה שתעזור לכם, איך לתכנן את השיפוץ באופן מיטבי, ואילו חדרים חשובים יותר מאחרים.

שיפוץ בתים – החדרים החשובים ביותר האמבטיה והמטבח

החדרים החשובים ביותר הם האמבטיה והמטבח. הם אלה שיקבעו איך הבית כולו יראה. לכן, התחילו מהתכנון שלהם ומצאו את חומרי הגלם המתאימים ביותר לתקציב שלכם. כדאי להיוועץ עם חברה מקצועית שממחה ביצירה של מרחב ביתי מפנק, מעוצב באופן מרהיב, המבצעת עבודה מדויקת להפליא. זכרו כי כל פגם שתגלו בסוף השיפוץ ילווה אתכם שנים לאחר מכן ולכן לא כדאי להתפשר.

מה חשוב לדעת כאשר משפצים את האמבטיה?

לפני שיפוץ בית כללי, ובמיוחד האמבט, בדקו שהצנרת תקינה. זאת מכיוון שאחרי שאתם מתקינים את הריצוף ואת חיפוי הקירות יהיה יקר יותר לבצע תיקונים. אם זו צנרת ישנה כדאי מראש להחליפה. זה גם הזמן לאתר את כל הנזילות הקטנות שלא ידעתם על קיומן וגרמו לעובש מתחת לריצוף ובתוך הקירות. אחרי שהחלפתם את הצנרת תוכלו להתחיל לעבוד שכבה אחר שכבה, עד לגימור המושלם.

בואו להתעניין בבניית מרפסות שמש

מה חשוב לדעת בשיפוץ המטבח?

מראה המטבח הוא שילוב של הריצוף והארונות שבו. אם המטבח שלכם מיושן מדי, והרצפה ידעה ימים טובים לפני כן, כדאי להחליפה. אתם יכולים לבחור בין מגוון סוגי ריצוף או אפילו להשתמש בסוג מיוחד של ויניל עמיד למים שמעניק לרצפה מראה של פרקט יוקרתי בעלות נמוכה יחסית. את ארונות המטבח כדאי לעצב לפי הסגנון שלכם. בחרו בארונות בעיצוב כפרי, מודרני, אקלקטי (שילוב של מספר עיצובים). בדקו במגזיני עיצוב ותמצאו את הפתרון המושלם.

חדרי השינה והסלון

כעת, לאחר שהחדרים רטובים אתם יכולים להתחיל לחשוב על הסלון וחדרי השינה. בדקו איזה ריצוף יתאים לחדרים אלה וכמובן חדשו את הקירות בשכבת צבע חדשה, וכך בזמן קצר החדרים יכולים להראות נפלא.

בחירת החברה המתאימה עבורכם

כדי למצוא את החברה המתאימה ביותר לביצוע שיפוץ בית, בדקו מספר ספקים והשוו ביניהם מבחינת:

  • וותק
  • המלצות ברשת
  • וכמובן תמונות אמיתיות של פרויקטים שביצעו לאחרונה.

לאחר שמצאתם את החברות הטובות ביותר הזמינו שתיים או שלוש לקבלת הצעת מחיר ובחרו את הקבלן שאתם מרגישים נוח להפקיד בידיו את מלאכת השיפוץ. י.א בנייה ופיתוח עונה על כל הדרישות.

אודות המחבר

חברת י.א בנייה ופיתוח קיימת יותר מ-35 שנה ופועלת ברובה באזור הצפון, מתמחים בתחומי הבנייה ויזמות של פרויקטים למגורים, השיפוץ והפיקוח, הכוללים בניית בתים פרטיים, שיפוץ ושיקום מבנים, בניית מרפסות שמש, עיצוב פנים, ממ"דים ועוד.

השארת תגובה