שיפוצים בבית

מתי כדאי לשפץ את הבית? איך בוחרים את סוג השיפוץ?

שיפוץ מעלה את ערך הנכס ומשפר את איכות החיים. העלייה בערך הנכס נובעת מחידוש תשתיות או מעיצוב קוסמטי, בעוד השיפור באיכות החיים נובע מהתאמה לצרכים מעודכנים. על הרקע הזה, אפשר להבין מדוע השיפוץ הוא לא רק פעולה מומלצת אלא גם משתלמת. מכאן והלאה, השאלה היחידה היא כיצד בוחרים את קבלן השיפוצים הנכון.

שיפוץ עושים רק עם י.א בנייה ופיתוח

י.א בנייה ופיתוח חוסכת עבורך את ההתלבטות: במקום להמשיך לבזבז זמן ולשחוק את הנכס, אנו נבצע עבורך שיפוץ בהקדם. במסגרת שיפוצים בבית שבהם אנו מתמחים, יש לנו את היכולת לחסוך עבורך זמן והוצאות. כמו כן, נציגינו מתמחים בשיפוץ בהתאמה אישית. נשמח לשמוע ממך!

מחפשים שיפוצניקים?

הבדלים בין שיפוצים בבית

חשוב לזכור שיש הבדלים בין סוגים שונים של שיפוצים בבית. בראש ובראשונה, ההבדל העיקרי הוא בין שיפוץ קומפלט לבין שיפוץ קוסמטי.

מהו שיפוץ שטחי / קוסמטי?

שיפוץ קוסמטי מתבצע בחדרים ספציפיים ועל פי דרישות מיוחדות של הלקוחות. במסגרת שיפוץ קוסמטי אפשר להחליף ריצוף, לחדש חיפוי קירות ולהוסיף או להוריד נישות גבס. כמו כן, בחלק מהמקרים שיפוץ קוסמטי כולל את חלל החוץ – כמו למשל בהוספת או סגירת מרפסות.

מהו שיפוץ כללי / קומפלט?

שיפוץ קומפלט כולל את השינויים הנחוצים לך באופי המבנה – וגם את שיפוץ התשתיות החיוניות. שיפוץ כזה נמשך יותר זמן והוא מגלם בתוכו החלפת מערכות מים, אינסטלציה, צנרת, ביוב, גז, חשמל, תקשורת וכן הלאה. עם זאת, אפשר כמובן להתייעץ עם אנשי מקצוע מראש על מנת לדעת מה להכניס גם אל תוך שיפוץ קומפלט.

טיפים לבחירת סוג השיפוץ

את סוג השיפוץ בוחרים לפי מצב הנכס. ככל שמצב הנכס והבית טוב יותר, כך יורד הצורך בשיפוץ קומפלט. במקביל, יש להביא בחשבון את גיל המבנה. בדירות בבנייני מגורים משותפים למשל, הצורך בהחלפת התשתיות תהיה קשורה לבניין יותר מאשר בבית. לעומת זאת, בבתים פרטיים אפשר לקבל החלטה עצמאית.

לוח זמנים לשיפוץ

כדאי לתאם מול אנשי מקצוע לוח זמנים מסודר עבור שיפוצים בבית. כאשר קובעים מראש את לוח הזמנים, יודעים כמה ימי חופש לקחת מהעבודה ומה תהיה ההשפעה על מסגרות החינוך והילדים.

כאן בשביל הבית שלך!

נציגי י.א בנייה ופיתוח עומדים לרשותך בכל דילמה או התלבטות. לנו יש מחויבות וניסיון ומאחורינו המון לקוחות מרוצים. אז אם תמיד רצית לעשות שיפוצים בבית עם אנשי מקצוע שמבינים אותך, הגעת למקום הנכון.

מחפשים קבלני שיפוץ בקריות? אנחנו הכתובת.

אודות המחבר

השארת תגובה