שיפוצניקים בצפון

למה חשוב לשים לב כשמחפשים שיפוצניק? מהם שלבי עבודת השיפוץ? כיצד מתכננים שיפוץ בבית?

שיפוצים יכולים לקחת לא מעט זמן ויש לבצע אותם בקפידה, בתכנון נכון ובאמצעות בעלי מקצוע המתמחים בתחום. מציאת שיפוצניקים בצפון היא לא משימה קשה, ישנם הרבה בעלי מקצוע אך חשוב לשים לב לכמה נושאים חשובים לפני שבוחרים איש מקצוע ולפני שיוצאים לדרך.

י.א. בנייה ופיתוח פה בשבילכם עם כל המידע שתצטרכו.

לפני שמזמינים שיפוצניקים בצפון לוקחים בחשבון הכול

חשוב להבין שעבודות שיפוצים יכולות לקחת זמן והן גם יכולות לגרום לחוסר נוחות לדיירי הבית. יש לקחת בחשבון הכול – האם בשל השיפוצים לא תהיה אפשרות לשהות בבית כמה ימים או אולי שבוע או שבועיים? אם נשארים בבית יש לוודא שהעבודות מתבצעות ללא מפריע ושיש אפשרות לעשות שימוש בחדרים חיוניים בבית כמו מקלחת ושירותים. לוקחים גם בחשבון את פרק הזמן בו יארך השיפוץ ואת הרעש שייגרם בשל כך.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים שיפוצניקים בצפון

הדבר הראשון והחשוב ביותר אותו יש לבדוק הוא שלקבלן השיפוצים אתו אתם מדברים פועל עם רישיון עסק ממש כפי שנדרש ממנו. רצוי לשמוע הצעות מחיר ולעשות השוואה. כמו כן, כדאי לבקש מהקבלן לראות עבודות אותן הוא מבצע או ביצע בעבר.

מומלץ לשטוח בפני קבלן השיפוצים את כל המידע הנחוץ – מהו התקציב העומד לצורך השיפוץ, כמה זמן הוא יארך ובאילו שעות תתבצע העבודה. מומלץ לחשוב יחד על זמן מוקצב מראש בו תתבצע העבודה ולנסות להתאימה במידת האפשר לנוחיות דיירי הבית.

מומלץ להתייעץ, להסביר ולשאול כמה שיותר שאלות על מנת להבין את גודל השיפוץ ואם בוחרים קבלן מסכמים אתו בצורה ברורה ומדויקת מהם השיפוצים אותם יבצע.

מהם שלבי עבודת השיפוץ

כדאי לדעת מראש מהו הכיוון הכללי של השיפוץ ומה מטרותיו. האם מטרת השיפוץ היא לשפר את חיי דיירי הבית? האם מדובר על בניית ממ"ד לבטיחות דיירי הבית? בשלב זה מומלץ להגדיר את התקציב העומד לצורך השיפוץ ולאחר הגדרת השיפוץ כולו שומעים מקבלנים הצעות לגבי שימוש בחומרי הגלם והצעות מחיר לעבודה הנדרשת, לאחר הגדרת לוח זמנים ישנם הרבה שיפוצניקים בצפון שישמחו לבצע שלל עבודות.

מוכנים לצאת לדרך

אצלנו בחברת י.א בנייה ופיתוח ניסיון של למעלה מ-35 שנה בתחום השיפוצים והבנייה. אצלנו אנשי המקצוע המיומנים ביותר אשר מבצעים עבודות חיזוק מבנים, תיקון תקלות, בניית ממ"ד, הוספת מרפסות שמש ועוד. שיפוצניקים בצפון זה אנחנו.

אודות המחבר

השארת תגובה