י.א בנייה ופיתוח


י.א בנייה ופיתוח

חברת י.א בנייה ופיתוח קיימת יותר מ-35 שנה ופועלת ברובה באזור הצפון, מתמחים בתחומי הבנייה ויזמות של פרויקטים למגורים, השיפוץ והפיקוח, הכוללים בניית בתים פרטייםשיפוץ ושיקום מבנים, בניית מרפסות שמש, עיצוב פנים, ממ"דים ועוד. 

אצלנו, הלקוח מקבל תמיד את כל מעטפת הפתרונות הנדרשים לבית, טיפול בהיתרי בנייה, רעיונות עיצובים למבנה, הדמיות תלת מימד, וכמובן – ביצוע מדויק, עבודה עם חומרי גלם וציוד מקצועי בסטנדרטים בינלאומיים, המבטיחים לכם תוצאות איכותיות ובטוחות ,בשנות עבודתנו הרבות למדנו כי בית המותאם בשלמות.

לצורכי הדיירים שבו הוא חלום של ממש, י.א בנייה ופיתוח שמה לעצמה מטרה ,להיות מובילה בענף לכן נחתור תמיד ליצירתיות , חדשנות ועשייה מתמדת. למען סטנדרטים גבוהים תוך מתן דגש על בנייה ירוקה וחסכונית, אנו עושים הכל כדי להגשים את החלום שלך עם שירות אדיב, יחס מקצועי, אמין ואישי החל מהליך. התכנון ועד קבלת המפתח לביתם החדש, אנחנו דוגלים בשקיפות מלאה לאורך כל התקדמות הפרויקט.

"על מנת להקל על לקוחותינו ולהעניק "ראש שקט אחת מעקרונותיה החשובים של י.א.בנייה ופיתוח  היא שימת  דגש על רמה גבוהה של דיוק וגימור , צוות אמין. ומנוסה, והתחייבות  לעמוד  בלוח  הזמנים  שנקבע  מראש אם גם אתה רוצה להפוך מבנה לבית חלומותיך, לשפר לשנות ולשדרג את חוויית המגורים צור איתנו קשר עוד היום, ונשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או בקשה.