קבלן שיפוצים – מגוון יתרונות לבעלי דירה מושכרת

שיפוצים בחיפהדירה היא נכס נדל"ן מניב שאותו ניתן להשכיר לתקופות קצרות וארוכות על מנת להפיק תשואה כספית גבוהה. משקיעים רוכשים דירות בכל רחבי הארץ ולכן מכן משכירים אותם לצעירים, בני זוג ומבוגרים. עם זאת, רבים מבין המשקיעים לא מביאים בחשבון את האפשרות להשביח את הנכס. הדרך הכי טובה לעשות את זה היא לשפץ את הדירה וחשוב לוודא רמת ביצוע מקצועית.

הנכס שלך בידיים טובות

בחברת י.א בניה ופיתוח מציעים לך מסלול מיוחד לשיפוץ של כל סוגי הדירות והבתים הפרטיים. אנו מבינים שכל יום שעובר בו הדירה לא מושכרת שווה לך כסף, לכן יכולים להעמיד לרשותך כבר עכשיו קבלן שיפוצים מנוסה ואמין. אצלנו תיהנה מיתרונות כמו:

  • התמחות בבנייה פרטית
  • ניסיון בעיצוב ובניית מרפסות
  • ריכוז כל מעטפת הפתרונות תחת קורת גג אחת
  • פגישת ייעוץ בחינם

למה לשפץ את הדירה?

בעלי נכסים יכולים לשפץ דירות שכורות אחת לתקופה מסוימת או לפי הצורך. השקעה חד פעמית של כמה עשרות אלפי שקלים מעלה את ערך הנכס בעשרות אחוזים. אפשר לראות את זה באזורי ביקוש גבוה וגם בפריפריה. השיפוץ לא רק מאפשר לבעל הנכס לדרוש עבור הדירה מחיר גבוה יותר, אלא גם מייצר יתרון מול נכסים דומים באותו רחוב. כמו כן, שיפוץ הוא השקעה משתלמת כי כך בעל הדירה מונע הוצאות בלתי צפויות על תיקונים ותקלות.

בחירת קבלן שיפוצים לדירה שכורה

בעת בחירת קבלן שיפוצים יש לשים דגש על כך שמדובר בנכס להשקעה. המשמעות היא שחשוב מאוד לעמוד בלוח זמנים כדי למנוע מצב שבו הדירה לא ניתנת לאכלוס. כמו כן, רצוי לבדוק איזה ניסיון יש לאותו קבלן בשיפוץ דירות שכורות ועד כמה הוא מכיר את האזור. מומלץ לתת עדיפות לקבלן מקומי ולבדוק האם העבודה כוללת אחריות.

סוגים של עבודות שיפוץ

נכון להיום ניתן להתייעץ עם קבלן שיפוצים לגבי עבודות שונות בדירה השכורה. הנה על קצה המזלג כמה עבודות שיפוץ מאוד נפוצות שמתאימות לדירות קטנות וגדולות כאחד:

  • שיפוץ חדר אמבטיה
  • שיפוץ סלון
  • שיפוץ מטבח
  • שיפוץ חדר שינה
  • שיפוץ גג, מרפסת, גינה או חצר

כפי שאפשר לראות, המאפיין המשותף לכל עבודות השיפוץ הוא השבחת הנכס. בעלי נכסים צריכים לזכור שאין להם הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני על השוכר – לכן השיפוץ מהווה עבורם השקעה משתלמת.

קבלן שיפוצים שמכיר את הבית שלך

בחברת י.א בניה ופיתוח מחכים לך אנשי מקצוע אמינים עם ניסיון של מעל 35 שנים בעבודות שיפוץ. רק נותר לך לחייג למספר 04-6401658 ונדאג לשלוח עד לבית שלך קבלן שיפוצים שישביח עבורך את הנכס.

אודות המחבר

חברת י.א בנייה ופיתוח קיימת יותר מ-35 שנה ופועלת ברובה באזור הצפון, מתמחים בתחומי הבנייה ויזמות של פרויקטים למגורים, השיפוץ והפיקוח, הכוללים בניית בתים פרטיים, שיפוץ ושיקום מבנים, בניית מרפסות שמש, עיצוב פנים, ממ"דים ועוד.

השארת תגובה