יתרונות הרחבת מרפסת

יש לכם מרפסת בבית? אתם נהנים ממנה? מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים להגדיל אותה בקלות יחסית ומבלי להיכנס לוויכוחים בלתי נגמרים עם השכנים? אם כל זה נשמע טוב מדי בכדי להיות אמיתי, כדאי שתמשיכו לקרוא. אספנו לכם כאן כמה יתרונות להרחבת מרפסת שיעשו לכם חשק להתחיל בעבודות בהקדם האפשרי.

יתרונות הרחבת מרפסת – היום מדובר בהליך פשוט יותר

עד לפני שנים לא רבות, אם הייתם רוצים להרחיב את המרפסת שלכם הייתם צריכים להתמודד עם לא מעט בירוקרטיה, לנדוד בין משרדי העירייה ולחכות זמן רב עד שתקבלו את ההיתרים לצאת לדרך. היום? הדרך היא הרבה יותר פשוטה. לפני מספר שנים עבר חוק בשם ״חוק הרחבת המרפסות״, חוק שמאפשר לבצע עבודות של תוספות בנייה, לרבות הרחבת המרפסת הביתית שלכם, מבלי לקבל אישורים מיוחדים מלבד אישור מהיר מהעירייה. כך, אתם יכולים להנות מהרחבת המרפסת שלכם בראש שקט ומבלי לבזבז שעות ארוכות במילוי טפסים והמתנה בתורים.

יתרונות הרחבת מרפסת – עוד שטח לאירוח והנאה

בואו נדבר תכלס, מהו השימוש העיקרי שלכם במרפסת? אירוח של האנשים הקרובים אליכם? מקום שבו הילדים יכולים לשחק מתחת לציליה? הפינה שאליה אתם בורחים בסוף היום עם כוס יין או איזה נשנוש טעים? אז למה לא להעניק לעצמכם עוד שטח להנות ממנו? הגדלה של שטח המרפסת שלכם יאפשר לכם להמשיך ולהנות מהמרפסת שלכם, ופשוט להעניק לכם עוד מקום לעשות את כל זה. תוכלו לארח יותר אנשים, להעניק לילדים שלכם מקום להביא כמה שיותר צעצועים ובעיקר לנצל את שטח הבית שלכם בצורה הטובה והמהנה ביותר.

והעבודות עצמן? קלות הרבה יותר מבעבר

אם בעבר עבודות של הרחבת מרפסות היו כלולות בפירוק של עמודים תומכים, ריבים בלתי נגמרים עם השכנים ושבועות ארוכים של עבודה – היום התהליך נעשה הרבה יותר פשוט בזכות הבנייה הקלה. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו לבצע עבודות בנייה רבות, לרבות הרחבת מרפסות בגדלים שונים, בקלות יתרה ובמהירות גבוהה יותר מבעבר. כך, אנחנו יכולים לאפשר לכל בית בישראל להנות ממרפסת גדולה ומרווחת יותר.

אודות המחבר

חברת י.א בנייה ופיתוח קיימת יותר מ-35 שנה ופועלת ברובה באזור הצפון, מתמחים בתחומי הבנייה ויזמות של פרויקטים למגורים, השיפוץ והפיקוח, הכוללים בניית בתים פרטיים, שיפוץ ושיקום מבנים, בניית מרפסות שמש, עיצוב פנים, ממ"דים ועוד.

השארת תגובה