איתור ותיקון נזילות מים – לבחור נכון

הטפטוף המעצבן מתוך הקיר מעיר אתכם מהשינה. מהיכן הנזילה הזו מגיעה? האם היא מהשכן או מהברז שלכם? אולי בכלל מתוך הצינור באמבט? כנראה שאתם זקוקים לשירות של איתור ותיקון נזילות מים דחוף, לפני שהמים שמצטברים בתוך הקיר ומתחת לרצפה יתחילו לחלחל לחלקים הפנימיים של הקיר ויגרמו לנזק ארוך טווח.

חברת האבחון נותנת שירותי איתור ותיקון נזילות מים כבר למעלה מ20 שנה עם המון לקוחות ממליצים!

איך מתבצע היום איתור ותיקון נזילות מים?

פעם היו מבצעים את האיתור של הנזילה באמצעות האזנה, ומדידת הטמפרטורה של הקיר בנקודות שונות במגע, כך, היה אפשר למצוא את האזור שבו המים מצטברים, אך עדיין היה קשה מאד לאתר את החור בצינור.
היום, ישנם אמצעים טכנולוגיים חדישים שמאפשרים לזהות בדיוק היכן נמצאת הנזילה. היא יכולה לנבוע מחור אחד קטן בצינור או משבר בשל בלאי ארוך שנים. לעתים, בצינורות ברזל ישנים הצטברה חלודה שהחלה לעכל את המתכת וגרמה לקריסה של הצינור. במקרה זה אתם עשויים לגלות נזילות רבות בנקודות שונות בתוך הקיר.

מה היא סיבת הנזילה

כדי למצוא את הסיבה לנזילה בבית שלכם משתמשים במצלמות מיוחדות. יש מצלמה שנכנסת ממש לתוך הצינור ומורכבת על גבי סיב אופטי. בניגוד אליה יש גם מכשיר המכונה "מצלמה תרמית" ובודק באמצעות הפרשי טמפרטורה את הצינור כולו.

מה עושים אחרי שמוצאים את הנזילה?

לא מספיק רק למצוא את מקור הנזילה. אתם זקוקים לשירות של איתור ותיקון נזילות מים, כדי לאטום את החור הקיים או להחליף את החלק בצינור שניזוק.

איתור ותיקון נזילות מים אצל המומחים

ההחלפה מתבצעת באמצעות שבירה של חלק מהקיר או הרצפה, החלפה של הצינור ולאחר מכן סגירת הקיר, לעתים, הבעיה פשוטה בהרבה ומדובר בצינורות שנמצאים מתחת לכיור של המטבח או האמבטיה, וכך אינכם צריכים לשלם סכום גבוה על פתיחה של הקיר.
חשוב למצוא חברה שמספקת תחת קורת גג אחת את כל השירותים הללו. אינכם רוצים רק לאתר את הנזילה בלי לבצע תיקון. לחילופין, אינכם רוצים להזמין בעל מקצוע שיחליף רק צינור אחד, אך לא יאתר עוד דליפה בצינור בחדר הסמוך, שילוב של שני השירותים יחד מה שיבטיח שתוכלו לחזור לשגרה ותמנעו נזקים לטווח הארוך לבית שלכם.

תקראו המלצות של לקוחות

לפני שמזמינים אינסטלטור לצורך איתור ותיקון נזילות מים, מדברים עם לקוחות. הם יכולים לספק לכם את תמונת המצב הכי מדויקת שיש, זאת שתוכלו להתבסס עליה. לקוחות יספרו דברים טובים על אינסטלטורים רק במקרה של תיקון מקצועי. במקרה של ספק מסוים, הם פשוט לא ימליצו עליו. כך שכדאי לכם להקשיב היטב למה שהלקוחות האחרים מספרים זה יכול לסייע לכם מאוד.

תהיו נוכחים בזמן התיקון עצמו

אם החלטתם להזמין אינסטלטור, אל תשאירו אותו לבד. ברגע שתהיו תמיד נוכחים בקרב מקום הוא יהיה מוכרח לתת לכם תשובה לכל שאלה. במקרה ותשאירו אותו לבד, המצב עלול להיות קצת בעייתי. ברגע שיש פיקוח מצדכם הוא יצטרך להראות שהוא באמת עובד ועושה את העבודה. יש לא מעט אינסטלטורים שמנצלים את העובדה שמשאירים אותם לבד. אל תיתנו לאינסטלטור שאתם מזמינים תחושה שהוא יכול לזלזל בתיקון.

אודות המחבר

חברת י.א בנייה ופיתוח קיימת יותר מ-35 שנה ופועלת ברובה באזור הצפון, מתמחים בתחומי הבנייה ויזמות של פרויקטים למגורים, השיפוץ והפיקוח, הכוללים בניית בתים פרטיים, שיפוץ ושיקום מבנים, בניית מרפסות שמש, עיצוב פנים, ממ"דים ועוד.

השארת תגובה